Kanni Labi fotonäitus “Päevapildid”

Kanni Labi fotonäitust “Päevapildid” saab vaadata Koosa raamatukogus aprilli lõpuni.

PÄEVAPILDID

Olen sündinud 1971. aastal ja minu esimesed fotoaparaadid pildistasid mustvalgetele filmidele, mida isaga vannitoas ilmutasime. Järgmise tõuke sai mu fotoharrastus juba vabas Eestis, seebikarpide ja Kodaki filmide ajastul. Vahepeal olin lõpetanud Räpina aianduskooli, töötanud aednikuna ja astunud Tartu ülikooli eesti filoloogiasse. Hobideringi lisandus Jätka lugemist

Alatskivi Raamatukogu 140

19. sajandil oli veel pooleli Alatskivi lossi ehitus, kui ajaleht Olevik andis 1882. aastal teada laenuraamatukogu asutamisest Liivide kodutalu naabruses. Juhan oli siis 18 ja arvatavasti meie lugejate eelkäija.
 Raamatukogu ja erinevad laenutajad rändasid läbi ajaloo ja jõudsid nii Laheperale, Jätka lugemist

Pala raamatukogu 115

Kuidas elad, 115 aastane Pala raamatukogu?

1904. aastal alustas tegevust Pala Laulu ja Mängu Selts. Kolm aastat hiljem – 1907. aastal – asutati seltsi juurde raamatukogu – ikka selleks, et elanike silmaringi laiendada ja lugemisrõõmu pakkuda. Möödunud on 115 aastat, raamatukogu olemus on ikka sama Jätka lugemist

Suur mõistatamismäng “Avasta Eesti raamatukogusid!”

Raamatukogude aasta kutsub
1. maist kuni 1. oktoobrini osalema kampaanias „Avasta Eesti raamatukogusid“.  

 

Raamatukogude aasta on parim aeg, et mööda Eestit ringi rännates erinevatesse raamatukogudesse kiigata. Avastamist ootab üle 800 raamatukogu! 

Maist oktoobrini ootab Sind raamatukogudes ka spetsiaalselt loodud templimäng. Nende osalejate vahel, kes koguvad kokku vähemalt viis templit, lähevad väljaloosimisele põnevad auhinnad.  

Osalemiseks: Loe aga edasi… Jätka lugemist