8. september “Lugemistund”

8. septembril kell 13-14 on KÕIK oodatud lugema – avalikel Lugemistunni sündmustel, oma  kodus, tänaval, koolis, lasteaias, kasvõi puu otsas ning seda koos sõprade, pere või lihtsalt sama piirkonna lugemishuvilistega.
2019. aastal Soomest alguse saanud lugemist propageeriv algatus Lugemistund/ Read Hour on raamatukogude aastal esmakordselt üle-eestiline!
Näitamaks, et meid on palju, tee endast lugemas või oma raamatust pilt/video ja postita see ühismeediasse kasutades #lugemistund #readhour #raamatukogudeaasta. Võid ka kirjutada, miks on haarasid lugemiseks just selle raamatu.

Jaga sõpradega